Zaregistruj se a získej trvalou slevu 5% na veškerý materiál. Sledujte nás také na Instagramu a Facebooku kde jsou vždy aktuální informaci o akcích a novinkách.
Neohodnoceno

TRYRAYA

Kurz modeláž Extrémních nehtů - Veronika Vítkovská

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 3358
4 800 Kč / ks
Kategorie: EXTREME NAILS
Položka byla vyprodána…

Kurz modeláž Extrémních nehtů - Veronika Vítkovská

Autorský tvar extrémních nehtů by Krista Paulitti! Stoprocentně ruční práce! Žádné polotovary nebo odlitky! Vše se dělá ručně a brousí se ručně! Tento kurz je perfektní pro svůj rozvoj k dokonalosti! Kurz není určen pro každou nehtovou designérku, ale pro ty, kdo je zamilován do našeho oboru, kdo rád dělá nemožné možným, kdo rád překonává hranice!
Za 1 den uděláme a nazdobíme 1 extrémní nehet  autorského tvaru Ensifera. Na kurzu probereme princip a zákony modeláže extrémních nehtů: jaké materiály jsou na to vhodné, do jaké délky můžeme vymodelovat nehty gelem, od jaké už dle fyzických zákonů bude potřeba zabudovat do těla nehtu nosnou konstrukci - kostru - ocelovou tyčku, jak se to správně dělá, aby se na ni držel materiál; poznáme jaká je správná stavba nehtu, jak má být nehet dobře vyvážený, kde a jak se mají upevňovat elementy, jak tyto elementy vyrobíme a jak vše krásně nazdobíme a dozdobíme aby ve výsledku byl extrémní nehet ideální po technické stránce a nádherný po vizuální!

Délka kurzu: 1 den (9-24hod)

 

Pro rezervaci kurzu je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 1000 Kč. 

Jak si rezervovat místo? Vytvořte objednávku na školení, dopravu zvolte - osobní odběr a platbu převodem.

Po odeslání objednávky na kurz zašlete prosím rezervační poplatek 1000 Kč nebo celou částku za objednané školení (Variabilní symbol: číslo vaší objednávky).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu