Zaregistruj se a získej trvalou slevu 5% na veškerý materiál.
Neohodnoceno

KP UV / LED 48W NAIL LAMP FOR GEL NAILS WITH AUTOMATIC SENSOR

KP UV / LED 48W nehtová lampa na gelové nehty s automatickým senzorem

Skladem (5 ks)
Kód: 190
Značka: Krista Paulitti
3 250 Kč / ks 3 250 Kč / 1 ks
Kategorie: KRISTA - UV/Led LAMPY
Hmotnost: 0.62 kg

Ideální zařízení na zpevnění nehtů pro extrémně dlouhé nehty. Protože je vzadu otevřená.
SMART NAIL LAMP 2.0: Chytřejší a bezbolestné vytvrzení gelu. S tímto přístrojem na zpevnění nehtů vytvrdíte téměř všechny gely na nehty! Jeho vlnová délka se blíží bílému světlu, a proto nepoškozuje oči ani pokožku. Díky módnímu designu a provozní době 50 000 hodin je ideální pro použití doma nebo v salonu.
CHYTRÉ TVRZENÍ DVOJNÁSOBOU RYCHLOSTÍ: Toto zařízení na vytvrzování nehtů může zkrátit dobu vytvrzování o 50 %. 21 strategicky rozmístěných LED diod nenechá stranou žádnou oblast a nabízí dostatek prostoru. Jednoduše stiskněte tlačítko napájení na 2 sekundy, abyste zdvojnásobili výkon zařízení – ušetříte tím spoustu času!
FUNKCE CHYTRÉHO SENZORU A ČASOVAČE PAMĚTI: SUN6 má chytrý senzor. Kdykoli do něj vložíte ruku / nohu, zařízení se automaticky zapne; Proces kalení můžete také snadno přerušit opětovným vytažením ruky / nohy. Časovače 30s a 60s mají paměťovou funkci. Lampa na nehty zabere odpovídající dobu vytvrzování, když stisknete tlačítko na 2 sekundy.
MULTIFUNKČNÍ A PROFESIONÁLNÍ VYTVRZENÍ PRO TÉMĚŘ VŠECHNY NEHTOVÉ GELY: LED gely, UV gely, včetně tvrdých gelů, builderů, gelů na tvarování, Gem Glue atd. Na značce nezáleží a zařízení se opravdu snadno používá – stačí zapojit Turn na napájení a jste připraveni vyrazit!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu