Zaregistruj se a získej trvalou slevu 5% na veškerý materiál. Sledujte nás také na Instagramu a Facebooku kde jsou vždy aktuální informaci o akcích a novinkách.
Neohodnoceno

UV/LED Lampa - 114W/57 LED, a automatickým senzorem pohybu

KP UV / LED 114W / 57 Led lampa na gelové nehty s automatickým senzorem

Skladem (5 ks)
Kód: 187
Značka: Krista Paulitti
3 750 Kč / ks 3 750 Kč / 1 ks
Kategorie: UV/Led LAMPY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Výkon: 114W
Materiál: ABS.
Barva bílá
Napětí: 100-240V 50-60Hz
Zástrčka: EU
Velikost: 22 cm x 19,9 cm x 10,5 cm
Zdroj energie: Elektrický
Počet LED: 57PCS
UV vlnová délka: 365 nm + 405 nm
Časovač: 10s / 30s / 60s / 99s

 

Ideální zařízení na zpevnění nehtů pro nejnovější generaci gelu od Kristy Paulitti the Artist. (Nová generace gelu byla speciálně vyvinuta pro extrémní nehtové kreace od roku 2022.)

Tento inteligentní přístroj na zpevnění nehtů vytvrzuje téměř všechny běžné gely na nehty, ale je zvláště vhodný pro novou generaci gelů od Kristy Paulitti the Artist.

Jeho vlnová délka se blíží normálnímu bílému světlu, a proto nepoškozuje oči ani kůži. Díky módnímu designu a provozní době 50 000 hodin je ideální pro použití doma nebo v salonu.

Vytvrzujte dvojnásobnou rychlostí, toto zařízení na vytvrzování nehtů může zkrátit dobu vytvrzování o 50 %. 57 strategicky rozmístěných LED diod nevynechá žádnou oblast a nabízí dostatek prostoru. Jednoduše stiskněte tlačítko napájení na 2 sekundy, abyste zdvojnásobili výkon zařízení.

Zařízení na vytvrzování nehtů s pamětí a funkcemi časovače má chytrý senzor. Kdykoli do něj vložíte ruku / nohu, zařízení se automaticky zapne; Proces můžete také snadno přerušit opětovným vytažením ruky / nohy. Časovače 30s a 60s mají paměťovou funkci. Dvojitým stisknutím tlačítka zabere lampa na nehty odpovídající dobu vytvrzování.

Multifunkční a profesionální přístroj na zpevnění nehtů pro téměř všechny gely na nehty, LED gely, UV gely včetně tvrdých gelů, builderů, plastikářských gelů atd. Na gelových značkách nezáleží a přístroj se opravdu snadno používá - stačí zapojit a je připraven jít!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu