Cupio Rubber base Pastel Collection - Mint 15ml

Rubber Base Pastel Collection

Skladem
Kód: 5209
Značka: Cupio
495 Kč 495 Kč / 1 ks
Kategorie: Cupio - Rubber base

Rubber Base Pastel Collection - super řada polopermanentních bází laků na nehty s dvojím účinkem:

posiluje nehet a zajišťuje jeho odolnost;
dodává přirozený, příjemný vzhled a možnost zakrýt nedokonalosti přírodního nehtu nebo opticky prodloužit nehtové lůžko, tolik potřebné pro francouzskou manikúru.
Rubber Base Pastel Collection je hutná, krycí báze, kterou lze použít jako barvu na celý nehet a zejména na francouzskou manikúru se semipermanentním lakem na nehty. Produkt přináší dvě velké výhody: odolnost a krytí.

Díky tomu, že má přípravek zvýšenou hustotu, umožňuje vytvarování nehtu tak, aby dokázal zakrýt případné nerovnosti přírodního nehtu, ale i vytvoření apexu, který nehtům dodává odolnost.
Lak na nehty má příjemnou, přirozenou barvu, s dokonalou mírou pigmentace, která umožňuje zakrytí jakéhokoli defektu přírodního nehtu (barevné skvrny) nebo vizuální prodloužení nehtového lůžka. Mírně průsvitný vzhled laku na nehty umožňuje jeho aplikaci s velmi přirozeným vzhledem, se sníženou hustotou v oblasti kůžičky a následně postupně s větším krytím směrem ke středu nehtu.

Způsob aplikace:

Přípravek lze aplikovat ihned po standardní přípravě přírodního nehtu nebo po aplikaci preparačních roztoků (Nail Prep a Nail Bonder).
Potřebuje 2 minuty polymerace v UV lampě nebo 30-60 sekund v LED lampě.

Opatrně! Výrobek musí být skladován při okolní teplotě mezi 15 a 25 °C. Nízké nebo velmi vysoké teploty mohou způsobit usazení barevného pigmentu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu